رزرو نوبت اینترنتی دکتر فاطمه جوادیان صراف متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ ویتره ، رتین ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فاطمه جوادیان صراف

کد نظام پزشکی: 28344

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه جوادیان صراف

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ ویتره ، رتین

اگر شما دکتر فاطمه جوادیان صراف هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه جوادیان صراف هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فاطمه جوادیان صراف

ثبت نظر برای دکتر فاطمه جوادیان صراف

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه جوادیان صراف

دکتر فاطمه جوادیان صراف متخصص چشم پزشکی فلوشیپ ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر فاطمه جوادیان صراف واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه جوادیان صراف در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه جوادیان صراف متخصص چشم پزشکی فلوشیپ ویتره ، رتین در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه جوادیان صراف را مشاهده کنید.