رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمدرضا فلاح تفتی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, خارج چشمی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمدرضا فلاح تفتی

کد نظام پزشکی: 17801

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا فلاح تفتی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, خارج چشمی

اگر شما دکتر محمدرضا فلاح تفتی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا فلاح تفتی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محمدرضا فلاح تفتی

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا فلاح تفتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا فلاح تفتی

دکتر محمدرضا فلاح تفتی متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی هستند. مطب دکتر محمدرضا فلاح تفتی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا فلاح تفتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا فلاح تفتی متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا فلاح تفتی را مشاهده کنید.