رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم و انحراف ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی

کد نظام پزشکی: 18489

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک چشم و انحراف

اگر شما دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی

ثبت نظر برای دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی

دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم و انحراف هستند. مطب دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم و انحراف در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدضیاالدین طباطبائی محمدی را مشاهده کنید.