دریافت نوبت دکتر احسان عباس نیا متخصص چشم پزشکی فوق تخصص استرابیسم, جراحی پلاستیک چشم, جراح چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ehsan-abbas-nia

کد نظام پزشکی: 122014

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر احسان عباس نیا

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: استرابیسم, جراحی پلاستیک چشم, جراح چشم

اگر شما دکتر احسان عباس نیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر احسان عباس نیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر احسان عباس نیا

ثبت نظر برای دکتر احسان عباس نیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر احسان عباس نیا

دکتر احسان عباس نیا متخصص چشم پزشکی استرابیسم, جراحی پلاستیک چشم, جراح چشم هستند. مطب دکتر احسان عباس نیا واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر احسان عباس نیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر احسان عباس نیا متخصص چشم پزشکی استرابیسم, جراحی پلاستیک چشم, جراح چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر احسان عباس نیا را مشاهده کنید.