دریافت نوبت دکتر کیوان رضایی متخصص چشم پزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-keyvan-rezaei

کد نظام پزشکی: 157834

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کیوان رضایی

متخصص: چشم پزشکی

اگر شما دکتر کیوان رضایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کیوان رضایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر کیوان رضایی

ثبت نظر برای دکتر کیوان رضایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کیوان رضایی

جراح و متخصص چشم پزشکی و پلاستیک چشم
رتبه ۶۹ کنکور سراسری ۱۳۸۷
رتبه ۲۵ آزمون دستیار تخصص پزشکی
دارای مدرک بورد چشم پزشکی از بیمارستان فارابی تهران

دکتر کیوان رضایی متخصص چشم پزشکی هستند. مطب دکتر کیوان رضایی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کیوان رضایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کیوان رضایی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کیوان رضایی را مشاهده کنید.