دریافت نوبت دکتر رامون کاتوزپور متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ramoon-katoozpoor

کد نظام پزشکی: 136826

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رامون کاتوزپور

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه

اگر شما دکتر رامون کاتوزپور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رامون کاتوزپور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر رامون کاتوزپور

ثبت نظر برای دکتر رامون کاتوزپور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رامون کاتوزپور

دکتر رامون کاتوزپور متخصص چشم پزشکی قرنیه هستند. مطب دکتر رامون کاتوزپور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رامون کاتوزپور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رامون کاتوزپور متخصص چشم پزشکی قرنیه در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رامون کاتوزپور را مشاهده کنید.