رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی ایزدی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ گلوکم (آب سیاه), جراح چشم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی ایزدی

کد نظام پزشکی: 115919

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی ایزدی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ گلوکم (آب سیاه), جراح چشم

اگر شما دکتر علی ایزدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی ایزدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر علی ایزدی

ثبت نظر برای دکتر علی ایزدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی ایزدی

دکتر علی ایزدی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ گلوکم (آب سیاه), جراح چشم هستند. مطب دکتر علی ایزدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی ایزدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی ایزدی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ گلوکم (آب سیاه), جراح چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی ایزدی را مشاهده کنید.