رزرو نوبت اینترنتی دکتر مسیح هاشمی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص شبکیه ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مسیح هاشمی

کد نظام پزشکی: 22803

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مسیح هاشمی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: شبکیه

اگر شما دکتر مسیح هاشمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مسیح هاشمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مسیح هاشمی

ثبت نظر برای دکتر مسیح هاشمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مسیح هاشمی

دکتر مسیح هاشمی متخصص چشم پزشکی شبکیه هستند. مطب دکتر مسیح هاشمی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مسیح هاشمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسیح هاشمی متخصص چشم پزشکی شبکیه در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مسیح هاشمی را مشاهده کنید.