دریافت نوبت دکتر فرزین احمدی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, لیزیک

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-farzin-ahmadi

کد نظام پزشکی: 94150

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزین احمدی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, لیزیک

اگر شما دکتر فرزین احمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزین احمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فرزین احمدی

ثبت نظر برای دکتر فرزین احمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزین احمدی

دکتر فرزین احمدی متخصص چشم پزشکی قرنیه, لیزیک هستند. مطب دکتر فرزین احمدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزین احمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزین احمدی متخصص چشم پزشکی قرنیه, لیزیک در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزین احمدی را مشاهده کنید.