دریافت نوبت دکتر پریسا اشترنخعی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-parisa-ashtar-nakhaei

کد نظام پزشکی: 98789

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پریسا اشترنخعی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک چشم

اگر شما دکتر پریسا اشترنخعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پریسا اشترنخعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر پریسا اشترنخعی

ثبت نظر برای دکتر پریسا اشترنخعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پریسا اشترنخعی

دکتر پریسا اشترنخعی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم هستند. مطب دکتر پریسا اشترنخعی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پریسا اشترنخعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پریسا اشترنخعی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پریسا اشترنخعی را مشاهده کنید.