رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیدمحمد جزایری متخصص چشم پزشکی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیدمحمد جزایری

کد نظام پزشکی: 21239

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدمحمد جزایری

متخصص: چشم پزشکی

اگر شما دکتر سیدمحمد جزایری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدمحمد جزایری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سیدمحمد جزایری

ثبت نظر برای دکتر سیدمحمد جزایری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدمحمد جزایری

دکتر سید محمدجزایری .متولد مهر ماه سال 1333 در اهواز خوزستان است .وی دوره پزشکی عمومی را در سال 1360 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با نمره الف به پایان رساند. دوره تخصصی چشم را نیز در دانشگاه شیراز در سال 1368 به اتمام رساند .وی پس از آن برای گذراندن دوره طرح به ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوشتر از توابع استان خوزستان و شهر اهواز درآمد و پس از استعفا از سال 1379 در خانی آباد نو مطب چشم پزشکی و عینک سازی تاسیس کرد.

وی در حال حاضر

عضو کمیسیون از کارافتادگی تخصصی چشم پزشکی تامین اجتماعی کل استان تهران است.

دکتر جزایری روزهای یکشنبه سه شنبه چهارشنبه فعالیت دارند.روز های شنبه دوشنبه و پنجشنبه دکتر قنبری فعالیت دارند.بینایی سنجی نیز همه روزه توسط جناب آقای دریابر بینایی سنج انجام میشود
 

وی در حال حاضر به عنوان چشم پزشک به صورت پاره وقت در چندین درمانگاه دولتی و خصوصی من جمله کلینیک فوق تخصصی چشم سلامت غرب واقع در میدان آزادی در درمانگاه اتکا واقع در نازی آباد وابسته به ارتش و درمانگاه ولیعصر واقع در خیابان کاشان وابسته به سپاه خدمترسانی میکند.

اعمال جراحی چشم لیزیک لازک PRK تجویز لنز و عینک از فعالیت های ایشان در این زمینه میباشد.

دکتر سیدمحمد جزایری متخصص چشم پزشکی هستند. مطب دکتر سیدمحمد جزایری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدمحمد جزایری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمد جزایری متخصص چشم پزشکی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدمحمد جزایری را مشاهده کنید.