دریافت نوبت دکتر آرزو میرآفتابی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ گلوکم (آب سیاه)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-arezoo-mir-aftabi

کد نظام پزشکی: 46252

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر آرزو میرآفتابی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ گلوکم (آب سیاه)

اگر شما دکتر آرزو میرآفتابی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر آرزو میرآفتابی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر آرزو میرآفتابی

ثبت نظر برای دکتر آرزو میرآفتابی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر آرزو میرآفتابی

دکتر ارزو میرافتابی فوق تخصص اب سیاه(گلوکوم) از امریکا دانشگاه UCLA,دانشیار دانشگاه
فوق تخصص در زمینه جراحی اب سیاه،اب مروارید،عیوب انکساری(نزدیک بینی،دوربینی)

دکتر آرزو میرآفتابی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ گلوکم (آب سیاه) هستند. مطب دکتر آرزو میرآفتابی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر آرزو میرآفتابی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر آرزو میرآفتابی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ گلوکم (آب سیاه) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر آرزو میرآفتابی را مشاهده کنید.