رزرو نوبت اینترنتی دکتر کیوان خسروی فرد متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر کیوان خسروی فرد

کد نظام پزشکی: 104609

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کیوان خسروی فرد

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک چشم

اگر شما دکتر کیوان خسروی فرد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کیوان خسروی فرد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر کیوان خسروی فرد

ثبت نظر برای دکتر کیوان خسروی فرد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کیوان خسروی فرد

دکتر کیوان خسروی فرد متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم هستند. مطب دکتر کیوان خسروی فرد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کیوان خسروی فرد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کیوان خسروی فرد متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کیوان خسروی فرد را مشاهده کنید.