دریافت نوبت دکتر خسرو جوادی اصل متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراح چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-khosro-javadi-asl

کد نظام پزشکی: 20290

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر خسرو جوادی اصل

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراح چشم

اگر شما دکتر خسرو جوادی اصل هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر خسرو جوادی اصل هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر خسرو جوادی اصل

ثبت نظر برای دکتر خسرو جوادی اصل

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر خسرو جوادی اصل

دکتر خسرو جوادی اصل متخصص چشم پزشکی جراح چشم هستند. مطب دکتر خسرو جوادی اصل واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر خسرو جوادی اصل در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر خسرو جوادی اصل متخصص چشم پزشکی جراح چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر خسرو جوادی اصل را مشاهده کنید.