رزرو نوبت اینترنتی دکتر فدرا حاجی زاده متخصص چشم پزشکی فوق تخصص شبکیه, جراح چشم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فدرا حاجی زاده

کد نظام پزشکی: 53741

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فدرا حاجی زاده

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: شبکیه, جراح چشم

اگر شما دکتر فدرا حاجی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فدرا حاجی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فدرا حاجی زاده

ثبت نظر برای دکتر فدرا حاجی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فدرا حاجی زاده

دکتر فدرا حاجی زاده متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراح چشم هستند. مطب دکتر فدرا حاجی زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فدرا حاجی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فدرا حاجی زاده متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراح چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فدرا حاجی زاده را مشاهده کنید.