دریافت نوبت دکتر همایون نیک خواه متخصص چشم پزشکی فوق تخصص شبکیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-homayoun-nik-khah

کد نظام پزشکی: 73906

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر همایون نیک خواه

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: شبکیه

اگر شما دکتر همایون نیک خواه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر همایون نیک خواه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر همایون نیک خواه

ثبت نظر برای دکتر همایون نیک خواه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر همایون نیک خواه

دکتر همایون نیک خواه متخصص چشم پزشکی شبکیه هستند. مطب دکتر همایون نیک خواه واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر همایون نیک خواه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر همایون نیک خواه متخصص چشم پزشکی شبکیه در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر همایون نیک خواه را مشاهده کنید.