دریافت نوبت دکتر سیدهاشم دریاباری متخصص چشم پزشکی فوق تخصص پیوند قرنیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-hashem-daryabari

کد نظام پزشکی: 89452

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدهاشم دریاباری

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: پیوند قرنیه

اگر شما دکتر سیدهاشم دریاباری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدهاشم دریاباری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سیدهاشم دریاباری

ثبت نظر برای دکتر سیدهاشم دریاباری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدهاشم دریاباری

دکتر سیدهاشم دریاباری متخصص چشم پزشکی پیوند قرنیه هستند. مطب دکتر سیدهاشم دریاباری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدهاشم دریاباری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدهاشم دریاباری متخصص چشم پزشکی پیوند قرنیه در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدهاشم دریاباری را مشاهده کنید.