رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی آقا علی شیری متخصص چشم پزشکی فوق تخصص شبکیه, جراح چشم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی آقا علی شیری

کد نظام پزشکی: 37844

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی آقا علی شیری

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: شبکیه, جراح چشم

اگر شما دکتر علی آقا علی شیری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی آقا علی شیری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر علی آقا علی شیری

ثبت نظر برای دکتر علی آقا علی شیری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی آقا علی شیری

دکتر علی آقا علی شیری متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراح چشم هستند. مطب دکتر علی آقا علی شیری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی آقا علی شیری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی آقا علی شیری متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراح چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی آقا علی شیری را مشاهده کنید.