دریافت نوبت دکتر مهدی رخصت یزدی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, خارج چشمی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehdi-rokhsat-yazdi

کد نظام پزشکی: 20600

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی رخصت یزدی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, خارج چشمی

اگر شما دکتر مهدی رخصت یزدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی رخصت یزدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مهدی رخصت یزدی

ثبت نظر برای دکتر مهدی رخصت یزدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی رخصت یزدی

اتمام دوره پزشکی عمومیاز دتنشگاه تهران سال ۱۳۶۰
اتمام دوره پزشکی تخصصی چشم دانشگاه تهران سال۱۳۷۰
اتمام دوره فلو شیپ قرنیه دانشگاه ایران ۱۳۷۹

دکتر مهدی رخصت یزدی متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی هستند. مطب دکتر مهدی رخصت یزدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی رخصت یزدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی رخصت یزدی متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی رخصت یزدی را مشاهده کنید.