دریافت نوبت دکتر مهران زارعی قنواتی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص پیوند قرنیه, لیزیک, آب مروارید

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehran-zarei-ghanvati

کد نظام پزشکی: 112127

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهران زارعی قنواتی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: پیوند قرنیه, لیزیک, آب مروارید

اگر شما دکتر مهران زارعی قنواتی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهران زارعی قنواتی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مهران زارعی قنواتی

ثبت نظر برای دکتر مهران زارعی قنواتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهران زارعی قنواتی

افتخارات دکتر مهران زارعی قنواتی

• دوره فوق تخصص قرنیه و پیوند قرنیه از انگلستان

• رتبه اول آزمون جهانی انجمن چشم پزشکی در سال 2011

• عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران

• بورسیه 25 هزار دلاری انجمن بین المللی چشم پزشکی جهان

• کسب جایزه هلمریش از انجمن بین المللی چشم پزشکی جهان

• کسب جایزه پیتر واتسون از انجمن بین المللی چشم پزشکی جهان

• Membership of the Royal College of Surgeons Edinburgh

• Fellow of the International Council of Ophthalmology

• رتبه ممتاز بورد تخصصی چشم پزشکی کشور

• رتبه اول آزمون دستیاری پزشکی کشوری

• رتبه اول آزمون سراسری پره اینترنی پزشکی کشوری

• رتبه اول آزمون سراسری علوم پایه پزشکی کشوری

• رتبه اول فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دکتر مهران زارعی قنواتی جراح و متخصص چشم و فوق تخصص قرنیه هستند. ایشان با رتبه تک رقمی دانشکده پزشکی مشهد را انتخاب کردند و با رتبه اول از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند. در سه آزمون سراسری در دوران پزشکی که شامل آزمونهای علوم پایه، پره انترنی و دستیاری بود در کل کشور اول شدند و در نهایت با رتبه ممتاز بورد تخصصی از رشته چشم پزشکی فارغ التحصیل گردیدند. در سال 2011، در آزمون انجمن چشم پزشکی جهان شرکت کرده و در رقابت با بیش از دو هزار چشم پزشک در دنیا مقام اول را کسب نمودند. همچنین جایزه Peter Watson در کنگره انجمن چشم پزشکی جهان به ایشان اهدا گردید. سپس بورسیه 25 هزار دلاری و جایزه Helmerich را از طرف انجمن چشم پزشکی جهان برای دوره فوق تخصصی قرنیه دریافت کردند. ایشان عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه تهران بوده و سالهاست به آموزش رزیدنتها و فلوشیپ های قرنیه مشغول هستند. رشته فوق تخصصی ایشان بیمارهای قرنیه، عملهای جراحی عیوب انکساری، جراحی پیشرفته کاتارکت ، پیوند قرنیه و قرنیه مصنوعی است. همچنین از معدود چشم پزشکان کشور هستند که در زمینه فوق تخصصی بیماریهای سطح چشم شامل درمانهای نوین خشکی چشم، جراحی ناخنک، پیوند سلولهای بنیادی فعالیت دارند.

دکتر مهران زارعی قنواتی جهت کسب دانش روز دنیا دوره های متعددی را گذراند. برای دوره قرنیه و کاتاراکت در بیمارستان سلطنتی گوش و چشم ملبورن استرالیا بودند. سپس به مدت یک سال جهت دوره فوق تخصصی قرنیه و پیوند به انگلستان رفتند و ازاساتید تراز اول دنیا شامل Professor Liu و Professor Dart آموختند. همچنین فرصت بازدید و گذراندن دوره جراحی عیوب انکساری Professor Dan Reinstein (ازمعروف ترین جراحان عیوب انکساری در دنیا) را داشتند. دکتر زارعی از مراکز معتبر چشم پزشکی دنیا برای یادگیری تکنیک های مدرن جراحی چشم بازدید کرده اند، شامل بیمارستانهای چشم پزشکی Professor Kruse در آلمان، Professor Rama در ایتالیا، Professor Tan در سنگاپور. ایشان اخیرا عمل جراحی قرینه مصنوعی ـ دندانی را در ایران با موفقیت انجام دادند و بیماران دیگر نیاز به اعزام به خارج از کشور برای این عمل ندارند. دکتر زارعی مقالات، کتب و سخنرانی های زیادی در سطح بین المللی داشته اند.

 

https://drmehranzarei.com

دکتر مهران زارعی قنواتی متخصص چشم پزشکی پیوند قرنیه, لیزیک, آب مروارید هستند. مطب دکتر مهران زارعی قنواتی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهران زارعی قنواتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهران زارعی قنواتی متخصص چشم پزشکی پیوند قرنیه, لیزیک, آب مروارید در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهران زارعی قنواتی را مشاهده کنید.