دریافت نوبت دکتر هایده غنی نژادی اهری متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-haydeh-ghani-nezhadi-ahari

کد نظام پزشکی: 20068

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هایده غنی نژادی اهری

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر هایده غنی نژادی اهری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هایده غنی نژادی اهری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر هایده غنی نژادی اهری

ثبت نظر برای دکتر هایده غنی نژادی اهری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هایده غنی نژادی اهری

دکتر هایده غنی نژادی اهری متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر هایده غنی نژادی اهری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هایده غنی نژادی اهری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هایده غنی نژادی اهری متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هایده غنی نژادی اهری را مشاهده کنید.