رزرو نوبت اینترنتی دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر صفیه چعباوی زاده

کد نظام پزشکی: 27990

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر صفیه چعباوی زاده

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر صفیه چعباوی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر صفیه چعباوی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر صفیه چعباوی زاده

ثبت نظر برای دکتر صفیه چعباوی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر صفیه چعباوی زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر صفیه چعباوی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر صفیه چعباوی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر صفیه چعباوی زاده را مشاهده کنید.