دریافت نوبت دکتر ابراهیم خلیل عاشری متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ebrahim-khalil-asheri

کد نظام پزشکی: 2011

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابراهیم خلیل عاشری

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر ابراهیم خلیل عاشری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابراهیم خلیل عاشری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر ابراهیم خلیل عاشری

ثبت نظر برای دکتر ابراهیم خلیل عاشری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابراهیم خلیل عاشری

دکتر ابراهیم خلیل عاشری متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر ابراهیم خلیل عاشری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم خلیل عاشری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابراهیم خلیل عاشری متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم خلیل عاشری را مشاهده کنید.