دریافت نوبت دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hosein-mortazavi-mehdi-abad

کد نظام پزشکی: ر-13951

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد

ثبت نظر برای دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد

دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسین مرتضوی مهدی آباد را مشاهده کنید.