رزرو نوبت اینترنتی دکتر پروین جمهری خامنه متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر پروین جمهری خامنه

کد نظام پزشکی: 34451

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پروین جمهری خامنه

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر پروین جمهری خامنه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پروین جمهری خامنه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر پروین جمهری خامنه

ثبت نظر برای دکتر پروین جمهری خامنه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پروین جمهری خامنه

دکتر پروین جمهری خامنه متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر پروین جمهری خامنه واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پروین جمهری خامنه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پروین جمهری خامنه متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پروین جمهری خامنه را مشاهده کنید.