دریافت نوبت دکتر همایون مژدهی آذر متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-homayoon-mozhdehi-azar

کد نظام پزشکی: 54881

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر همایون مژدهی آذر

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر همایون مژدهی آذر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر همایون مژدهی آذر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر همایون مژدهی آذر

ثبت نظر برای دکتر همایون مژدهی آذر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر همایون مژدهی آذر

دکتر همایون مژدهی آذر متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر همایون مژدهی آذر واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر همایون مژدهی آذر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر همایون مژدهی آذر متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر همایون مژدهی آذر را مشاهده کنید.