دریافت نوبت دکتر صمد رضایی خیابانلو متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-samad-rezaei-khiabanloo

کد نظام پزشکی: 64182

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر صمد رضایی خیابانلو

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر صمد رضایی خیابانلو هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر صمد رضایی خیابانلو هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر صمد رضایی خیابانلو

ثبت نظر برای دکتر صمد رضایی خیابانلو

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر صمد رضایی خیابانلو

دکتر صمد رضایی خیابانلو متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر صمد رضایی خیابانلو واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر صمد رضایی خیابانلو در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر صمد رضایی خیابانلو متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر صمد رضایی خیابانلو را مشاهده کنید.