رزرو نوبت اینترنتی دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب

کد نظام پزشکی: 30732

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب

ثبت نظر برای دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب

دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر افسانه پور ابوالقاسم میاندوآب را مشاهده کنید.