دریافت نوبت دکتر ترانه صادقیان حقیقی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-taraneh-sadeghiyan-haghighi

کد نظام پزشکی: 19668

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ترانه صادقیان حقیقی

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر ترانه صادقیان حقیقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ترانه صادقیان حقیقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر ترانه صادقیان حقیقی

ثبت نظر برای دکتر ترانه صادقیان حقیقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ترانه صادقیان حقیقی

دکتر ترانه صادقیان حقیقی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر ترانه صادقیان حقیقی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ترانه صادقیان حقیقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ترانه صادقیان حقیقی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ترانه صادقیان حقیقی را مشاهده کنید.