دریافت نوبت دکتر فهیمه عبداللهی مجد متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-fahimeh-abdollahi-majd

کد نظام پزشکی: 127914

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فهیمه عبداللهی مجد

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر فهیمه عبداللهی مجد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فهیمه عبداللهی مجد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر فهیمه عبداللهی مجد

ثبت نظر برای دکتر فهیمه عبداللهی مجد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فهیمه عبداللهی مجد

متخصص پوست، مو و زیبایی
رتبه اول بورد تخصصی پوست
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکتر فهیمه عبداللهی مجد متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر فهیمه عبداللهی مجد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فهیمه عبداللهی مجد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فهیمه عبداللهی مجد متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فهیمه عبداللهی مجد را مشاهده کنید.