دریافت نوبت دکتر مسعود مرادی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) فوق تخصص لیزر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-masoud-moradi

کد نظام پزشکی: 133813

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مسعود مرادی

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

فوق تخصص: لیزر

اگر شما دکتر مسعود مرادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مسعود مرادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر مسعود مرادی

ثبت نظر برای دکتر مسعود مرادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مسعود مرادی

آقای دکتر مسعود مرادی ، متخصص پوست و مو و جراح پوست و زیبایی و لیزر ، پزشک متخصص پوست در بیمارستان رازی تهران و دارای بوردتخصص از دانشگاه تهران و عضو هیئت درمانی دانشگاه تهران و عضو انجمن متخصصین پوست کشور هستند. در حال حاضر پزشک متخصص پوست بیمارستان پوست رازی تهران هستند و مطب ایشان در الهیه ، خیابان فرشته میباشد.

تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی و لیزر و جراحیهای پوست در مطب انجام میشود شامل :

تشخیص و درمان بیماریهای پوست و مو و ناخن و ضایعات دهانی و خدمات زیبایی تزریق ژل و بوتاکس و تزریق چربی و لیزرموهای زائد و لیزر کک و مک و لکه های تیره پوستی و لیزرهای جوانسازی و جراحیهای پوست از جمله : نمونه برداری و جراحی توده ها و..) و درمان تمامی بیماریهای پوست و مو :مزوتراپی و ...

 

دکتر مسعود مرادی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) لیزر هستند. مطب دکتر مسعود مرادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مسعود مرادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسعود مرادی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) لیزر در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مسعود مرادی را مشاهده کنید.