رزرو نوبت اینترنتی دکتر لیلا عطائی فشتمی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر لیلا عطائی فشتمی

کد نظام پزشکی: 51570

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر لیلا عطائی فشتمی

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر لیلا عطائی فشتمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر لیلا عطائی فشتمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر لیلا عطائی فشتمی

ثبت نظر برای دکتر لیلا عطائی فشتمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر لیلا عطائی فشتمی

دکتر لیلا عطائی فشتمی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر لیلا عطائی فشتمی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر لیلا عطائی فشتمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر لیلا عطائی فشتمی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر لیلا عطائی فشتمی را مشاهده کنید.