دریافت نوبت دکتر منصور اصفهانی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) فوق تخصص لیزر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mansoor-esfahani

کد نظام پزشکی: م-32282

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر منصور اصفهانی

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

فوق تخصص: لیزر

اگر شما دکتر منصور اصفهانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر منصور اصفهانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر منصور اصفهانی

ثبت نظر برای دکتر منصور اصفهانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر منصور اصفهانی

اینجانب دکتر منصور اصفهانی متولد شهر زیبای رشت در استان گیلان می باشم،درسال ۱۳۶۳ پس از اخذ دیپلم علوم تجربی با کسب رتبه ۱۰۵ در کنکور سراسری همان سال در دانشگاه اصفهان وارد رشته پزشکی شدم.
تجربه هفت سال زندگی در شهر زیبای اصفهان و یاد دروازه شیراز و دانشگاه زیبای اصفهان،زاینده رود،سی و سه پل و پلی خواجو (با لهجه شیرین اصفهانی) را همیشه به نیکی یاد می کنم.در سال ۱۳۷۰ پس از فارغ التحصیلی عازم خطه کردستان شدم جهت انجام خدمت وظیفه عمومی و انجام خدمات طرح نیروی انسانی به مدت پنج سال ،سپس در تهران مشغول به کار شدم.در سال ۱۳۸۰ در رشته تخصصی بیماریهای پوست دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شدم

دکتر منصور اصفهانی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) لیزر هستند. مطب دکتر منصور اصفهانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر منصور اصفهانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر منصور اصفهانی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) لیزر در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر منصور اصفهانی را مشاهده کنید.