رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرزاد رشیدی احمدی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فرزاد رشیدی احمدی

کد نظام پزشکی: 34015

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزاد رشیدی احمدی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر فرزاد رشیدی احمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزاد رشیدی احمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر فرزاد رشیدی احمدی

ثبت نظر برای دکتر فرزاد رشیدی احمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزاد رشیدی احمدی

دکتر فرزاد رشیدی احمدی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر فرزاد رشیدی احمدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزاد رشیدی احمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزاد رشیدی احمدی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزاد رشیدی احمدی را مشاهده کنید.