دریافت نوبت دکتر خسرو رهبر فوق تخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-khosro-rahbar

کد نظام پزشکی: ر-17420

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر خسرو رهبر

متخصص:

فوق تخصص: کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر خسرو رهبر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر خسرو رهبر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر خسرو رهبر

ثبت نظر برای دکتر خسرو رهبر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر خسرو رهبر

دکتر خسرو رهبر متخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر خسرو رهبر واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر خسرو رهبر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر خسرو رهبر متخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر خسرو رهبر را مشاهده کنید.