رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی

کد نظام پزشکی: 12210

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی

ثبت نظر برای دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی

دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرزاد نیک نژاد مازندرانی را مشاهده کنید.