رزرو نوبت اینترنتی دکتر احمدرضا تافتاچی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر احمدرضا تافتاچی

کد نظام پزشکی: 89331

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر احمدرضا تافتاچی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر احمدرضا تافتاچی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر احمدرضا تافتاچی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر احمدرضا تافتاچی

ثبت نظر برای دکتر احمدرضا تافتاچی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر احمدرضا تافتاچی

دکتر احمدرضا تافتاچی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر احمدرضا تافتاچی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر احمدرضا تافتاچی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر احمدرضا تافتاچی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر احمدرضا تافتاچی را مشاهده کنید.