دریافت نوبت دکتر مهدی راستاد اسکویی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mehdi-rastad-oskooei

کد نظام پزشکی: 54113

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی راستاد اسکویی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر مهدی راستاد اسکویی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی راستاد اسکویی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مهدی راستاد اسکویی

ثبت نظر برای دکتر مهدی راستاد اسکویی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی راستاد اسکویی

دکتر مهدی راستاد اسکویی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر مهدی راستاد اسکویی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی راستاد اسکویی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی راستاد اسکویی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی راستاد اسکویی را مشاهده کنید.