رزرو نوبت اینترنتی دکتر فیض محمد نورائی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

 دکتر فیض محمد نورائی

کد نظام پزشکی: 21986

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فیض محمد نورائی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر فیض محمد نورائی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فیض محمد نورائی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر فیض محمد نورائی

ثبت نظر برای دکتر فیض محمد نورائی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فیض محمد نورائی

دکتر فیض محمد نورائی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر فیض محمد نورائی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فیض محمد نورائی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فیض محمد نورائی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فیض محمد نورائی را مشاهده کنید.