رزرو نوبت اینترنتی دکتر حمیدرضا غلامرضایی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حمیدرضا غلامرضایی

کد نظام پزشکی: 33209

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمیدرضا غلامرضایی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر حمیدرضا غلامرضایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمیدرضا غلامرضایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر حمیدرضا غلامرضایی

ثبت نظر برای دکتر حمیدرضا غلامرضایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمیدرضا غلامرضایی

دکتر حمیدرضا غلامرضایی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر حمیدرضا غلامرضایی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا غلامرضایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا غلامرضایی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا غلامرضایی را مشاهده کنید.