دریافت نوبت دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amir-manoochehr-azhdari-moghadam

کد نظام پزشکی: ت-162

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم

ثبت نظر برای دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم

دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیرمنوچهر اژدری مقدم را مشاهده کنید.