رزرو نوبت اینترنتی دکتر اصغر فلاح نژاد فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اصغر فلاح نژاد

کد نظام پزشکی: 84773

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اصغر فلاح نژاد

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر اصغر فلاح نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اصغر فلاح نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر اصغر فلاح نژاد

ثبت نظر برای دکتر اصغر فلاح نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اصغر فلاح نژاد

دکتر اصغر فلاح نژاد متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر اصغر فلاح نژاد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اصغر فلاح نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اصغر فلاح نژاد متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اصغر فلاح نژاد را مشاهده کنید.