رزرو نوبت اینترنتی دکتر سعید درخشانی متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال ) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سعید درخشانی

کد نظام پزشکی: 28629

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سعید درخشانی

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال )

اگر شما دکتر سعید درخشانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سعید درخشانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر سعید درخشانی

ثبت نظر برای دکتر سعید درخشانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سعید درخشانی

دکتر سعید درخشانی متخصص جراحی عمومی جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال ) هستند. مطب دکتر سعید درخشانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سعید درخشانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سعید درخشانی متخصص جراحی عمومی جراحی گوارش تحتانی ( کولورکتال ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سعید درخشانی را مشاهده کنید.