رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی

کد نظام پزشکی: 109896

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی

ثبت نظر برای دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی

دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدمقداد طباطبائی لطفی را مشاهده کنید.