رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید جلیل حسینی فوق تخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید جلیل حسینی

کد نظام پزشکی: 24677

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید جلیل حسینی

متخصص:

فوق تخصص: ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر سید جلیل حسینی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید جلیل حسینی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سید جلیل حسینی

ثبت نظر برای دکتر سید جلیل حسینی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید جلیل حسینی

دکتر سید جلیل حسینی متخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر سید جلیل حسینی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید جلیل حسینی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید جلیل حسینی متخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید جلیل حسینی را مشاهده کنید.