رزرو نوبت اینترنتی دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی فوق تخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی

کد نظام پزشکی: 58899

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی

متخصص:

فوق تخصص: پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی

ثبت نظر برای دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی

دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی متخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی متخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل عظیمی شهرابی را مشاهده کنید.