دریافت نوبت دکتر محمدرضا نیکوبخت فوق تخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamadreza-nikoobakht

کد نظام پزشکی: 19379

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا نیکوبخت

متخصص:

فوق تخصص: پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر محمدرضا نیکوبخت هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا نیکوبخت هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر محمدرضا نیکوبخت

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا نیکوبخت

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا نیکوبخت

دکتر محمدرضا نیکوبخت متخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا نیکوبخت در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا نیکوبخت متخصص پیوند کلیه, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا نیکوبخت را مشاهده کنید.