دریافت نوبت دکتر عبدالمحمد کجباف زاده فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolmohamad-kajbaf-zadeh

کد نظام پزشکی: 16642

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالمحمد کجباف زاده

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر عبدالمحمد کجباف زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالمحمد کجباف زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر عبدالمحمد کجباف زاده

ثبت نظر برای دکتر عبدالمحمد کجباف زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالمحمد کجباف زاده

دکتر عبدالمحمد کجباف زاده متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر عبدالمحمد کجباف زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالمحمد کجباف زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالمحمد کجباف زاده متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالمحمد کجباف زاده را مشاهده کنید.