رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی

کد نظام پزشکی: 61231

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی

ثبت نظر برای دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی

دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدحسن دهقانی فیروز آبادی را مشاهده کنید.