رزرو نوبت اینترنتی دکتر نرگس سادات زاهد متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی) ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر نرگس سادات زاهد

کد نظام پزشکی: 41647

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نرگس سادات زاهد

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر نرگس سادات زاهد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نرگس سادات زاهد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر نرگس سادات زاهد

ثبت نظر برای دکتر نرگس سادات زاهد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نرگس سادات زاهد

دکتر نرگس سادات زاهد متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر نرگس سادات زاهد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نرگس سادات زاهد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نرگس سادات زاهد متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نرگس سادات زاهد را مشاهده کنید.